19 Şubat 2016 Cuma

Rachel Gibson – Aşktan Kareler ( Truly / Idaho Serisi 3 )


Rachel Gibson – Aşktan Kareler 
Sadece biz varız. Beni yakala ve tüm benliğimi içine hapset Natalie, uzun uğraşlar sonucu hamile kalmayı başardığı günün ertesinde kocası Michael'ın, daha genç bir kadınla ilişkisi olduğunu ve çalıştığı yatırım şirketini dolandırıp, sevgilisiyle yurt dışına kaçma planları yaptığını öğrenir. Michael tutuklanır ve Natalie yaşadığı onca zorluğun ardından çocukluğunun geçtiği Truly'ye döner ve bekâr bir anne olarak, yaşamına kaldığı yerden devam etmeye çalışır.
Natalie'nin, yeni komşusu Blake'le de yolları bu kasabada kesişir. Aralarındaki çekim oldukça güçlüdür fakat ciddi bir ilişkiye başlamak Blake'in isteyeceği en son şeydir. Gel gelelim, genç kadın hislerini dizginlemeye çalışsa da karşı konulmaz çekicilikteki bu adama âşık olur. Blake ise bu aşka kayıtsız kalma konusunda kararlıdır, fakat duygularından nereye kadar kaçabileceğini kendisi dahi bilmemektedir.

"Komik, samimi ve seksi bir hikâye okumak istiyorsanız, Aşktan Kareler beklentilerinizi tamamıyla karşılayacak bir roman diyebiliriz."
-The New York Times-
"Her sayfasında eğlenceli, hazırcevap ve nükteli diyalogların yer aldığı, diğer yandan, buram buram şehvet ve romantizm kokan bir roman."
-Kirkus-
"Rachel Gibson romantik, seksi ve iç gıcıklayıcı hikâyeler yazmaktan hoşlanan ve bu konuda oldukça başarılı olduğunu Aşktan Kareler'de bir kez daha kanıtlayan bir yazar."
-Redbook Magazine-

                                                                                                                                 
                              
Sibel
En son çıkan Rachel kitabıyla kıyaslarsam Rachel özüne dönmüş diyebilirim.
Gül
Tam dönmemişse de geçen kitaptan sonra bal ,kaymak.

Sibel
Kanında azıcık östrojen hormonu bulunan bir canlının bu hikayeye kötü diyebileceğini düşünmüyorum =D Neden mi? Kitabın içinde sarı saçlı,mavi gözlü yarım yarım konuşan 5 yaşında sevimli mi sevimli bir kız çocuğu var.Sürekli komiklikler yapan köpek yavrusu var.Üstüne hamileyken aldatılmış ve terk edilmiş bir kadın karakter ile alfanın dibi erkek karakter de ekleyince bu tarz kitapları seven kadınları yüreğinden yakalamamak mümkün değil elbet =D  Eeee yazar da Rachel Gibson olunca ilk sayfayı çevirdikten 2-3 saat sonra son sayfa ile karşılaştığınızda aaa kitap bitmiş diyebileceğiniz bir kitap çıkıyor karşınıza…


Gül

Önyargı ile başlamama rağmen kitabı beğendim.( “birisi” sen beğenmezsin demişti) Tamam ayılıp bayılmadım ama okunabilen bir kitap .Genellikle hikayedeki çocukları pek sevmem  ama bu kızı sevdim, spoliera girer mi bilmiyorum  ama eski kocanın manyak çıkmasını bekledim ,normal adam çıktı .Belki kafama takılan tek şey abla eski kocası yüzünden güven probleme rağmen  Blake abimize bu kadar kolay kanı ısınması olabilir.He abinin tipi anlatıldığı kadarı ile “taş”. Belki benimde çok hızlı kanım kaynardı.