10 Temmuz 2017 Pazartesi

Elle Kennedy – Hesaplaşma -Off-Campus Serisi 3Elle Kennedy – Hesaplaşma 
Bu kızı kazanmak için birkaç gösterişli hareketten fazlası gerekiyordu… 
Allie Hayes’in hayatı tam bir karmaşaydı. Mezuniyeti yaklaşmıştı ve hâlâ ne yapacağına dair en ufak bir fikri yoktu. Bu da yetmiyormuş gibi bir de uzun süredir devam eden ilişkisi bitmiş ve kalbi kırılmıştı. Sorunlarının çözümü elbette ki çılgınca sevişmek değildi ancak yakışıklı hokey oyuncusu Dean Di Laurentis’e karşı koymak imkânsızdı. Tabii ki bu bir defaya mahsus bir şeydi çünkü her ne kadar geleceğinde belirsizlikler olsa da Allie, tek gecelik ilişkiler kralının geleceğinin bir parçası olmadığına emindi. 

Dean gol atmakta başarılıydı; hem buz pistinde hem de pist dışında. Her zaman istediğini elde ederdi. Kızlar, iyi notlar, itibar, kızlar… Pek tabii kızların peşinde koştuğu bir adamdı ve kendisine karşı koyabilen bir kadınla henüz tanışmamıştı. Ta ki Allie’ye kadar. Bu ateşli sarışın bir geceliğine dünyasını sarsmıştı ve şimdi arkadaş olmak mı istiyordu? Asla. Dean bitti diyene kadar bitmeyecekti. Kızı ikna etmek için kolları sıvamıştı ancak altüst edecek olaylar yaşandığında belki de odaklandığı şeyin aradığı şey olmadığını düşünmeye başlayacaktı. 
“Ve yine gol!! Bu öylesine romantik bir kitap ki; komik, baş döndürücü ve göz yaşartıcı. Elle Kennedy bir kere daha eğlenceli ve keyifli bir aşk romanı ile karşımızda.”
-Katy Evans, New York Times Çoksatan yazarı-
“Elle Kennedy bizi güldürmekte, başımızı döndürmekte ve kahkahalara boğmakta asla eksik kalmıyor. Hesaplaşma tam ihtiyacımız olan şeydi.”
-Totally Booked Blog-
“Tam da bu seri daha iyiye gidemez diye düşündüğüm anda seriye, zıt kutupların birbirine çekmesi üzerine zekice yazılmış, seksi ve kusursuz yeni bir roman daha eklendi.”
-Natasha Is a BookJunkie-Sibel
Çok seviyorum ben bu seriyi =D

Gül
Evet yazar kolejli bebeleri güzel yazıyor.

Sibel
Seri sanki aynı şablonla yazılmış gibi ama Allahtan ben o şablonu seviyorum o yüzden de bayıla bayıla okuyorum.Sadece bu sefer +18 sahneler biraz daha fazlaydı önceki iki kitaba göre ve kız da ‘maceraya’ oldukça açıktı.Ama Dean gibi erkek şeysi olan bir karakterin hikayesinde de farklı bir şey beklemek hata olurdu sanırım =D Kaldi ki farklı olsaydı ilk iki kitaptaki Dean ile çelişeceği için saçma olurdu zaten.Bunun dışında birkaç sahnede baya kahkaha atarak güldüm, dozajında dramda üzüldüm.Kısaca diğer iki kitap gibi severek,keyifle,eğlenerek okudum bitti =DGül
Kitabın çıkacağını duyunca bayağı sevindim .Yazarın bu kitabında da bizi yanıltmaması güzel oldu.Konu Dean olunca hali ile +18 lık sahnelerde fazlaca olmuş.Bazı yerlerde kahkaha attım .Yani bir kitapta olması gereken herşey mevcuttu .Dean gibi bir adamın aşık olması ,Allie'nin sevgilisinin bir anda manyak olduğunun açıklanması daha kötü bir kitapta akla takılabilirdi .Ama Allie ve Dean yan yana o kadar uyumlu ki “her konuda “ , takılmıyorsunuz.


Elle Kennedy kitaplarının çıkacağını duyunca biz ( Temsili )