5 Aralık 2016 Pazartesi

Kresley Cole – Karanlık Prens’in Gelini (Immortal After Dark Serisi 9)


Kresley Cole – Karanlık Prens’in Gelini  
Kadınını korumaya yemin etmiş vahşi bir savaşçının zevk vaadi...
Yayından asla ayrılmayan Avcı Lucia gizemli olduğu kadar güzeldir. Fakat sırları hem kendisini hem de sevdiklerini tehdit etmekte ve tehlike her geçen gün büyümektedir. Garreth MacRieve'le birlikte olması çok risklidir ancak gözleri alev alev yakan haşin kurtadamı her gördüğünde kendini öpücüklerinde kaybetmektedir.

Sadece dokunuşlarla dinen, kontrol edilemez bır ihtiyaç...
Lykae Prensi Garreth, Valkyrie Lucia'yı uzun süre gölgelerin arasından seyretmiştir. Tutkularını uyandıran kadını sahiplenmek ve onu güvende tutabilmek için çıldırsa da önce kendini ona kabul ettirmesi gerekmektedir. Bunun için Lucia'nın en büyük zaafından, yani ona karşı tutkusundan yararlanacaktır…

"İstikrarlı bir mükemmellik, bir Cole standardı!"
-Romantic Times Book Reviews-

"Cole'un Lucia ve Garreth'ın hikâyesine gelebilmesi sekiz kitap aldı ama buna kesinlikle değer." 
-Alpha Reader-


8.Kitabın yorumu için Tık Tık 

Sibel
Tam bir Kresley klasiği olmuş hikaye.

Gül
Fazla naz aşık usandırmıyor bu kitapta.


Sibel
Bir önceki kitapta şimdiye kadar basılmış hikayeleri kısaca hatırladıktan sonra yazar eski temposuna dönmüş bize tam anlamıyla şöyle güzelinden kadınımmmm,eşimmmm alfa erkeği vermiş =D Baştan sona temposu düşmeyen güzel bir hikaye idi.Zevkle ve keyifle okudum.Bir de Türkiye’de yayınlanmayan 1.kitap Nikolai ve Myst’in hikayesi çıksa tadından yenmez =D
Serinin yeni kitabını beklerken Lachlain ve Emma’nın kitabını yeniden mi okusam acaba… (bu kitapta isimleri geçtikçe tekrar okuma isteğim kabardı =D )
Gül
Ben bu tarz kitapları epey bir karıştırmaya başladım ,kimdi bu hangisiydi,bunular vampir olan ama olmayanlarmıydı neydi diye.Kitabı okudukça hatırlıyorsunuz tabii.Bu arkadaşlarında diğer kitaplarda bahsi geçiyordu  ama pek hatırlamıyorum açıkçası.Okudum ama sanırım bir sonraki kitabı okurken yine bunlar kimdi yaw olacağım.