9 Ocak 2017 Pazartesi

Susan Elizabeth Phillips-Taş Bebek (Wynette, Texas Serisi 0.5)


Susan Elizabeth Phillips-Taş Bebek 
Taş Bebek’in dünyasına hoş geldiniz!
Fleur Savagar, kendisi hariç herkese göre dünyanın en güzel kadınıdır. Aşırı büyük elleri ve ayakları, dikkat çekici sarı saçları ve parlak yeşil gözleriyle sır dolu bir hayat sürdürmektedir. Tüm bu gizemse güzel ve çekici annesi, James Dean’i bulmak için evden ayrılıp onun yerine Errol Flynn’le karşılaştığında başlamıştır. Şimdi Fleur çabucak büyümek zorundadır ve hayat, işini hiç kolaylaştırmayacaktır.

ACILARLA DOLU BİR GEÇMİŞE SAHİP, MAÇO BİR FİLM YILDIZI…
Jake Koranda hem New York’un en yetenekli senaristi hem de Hollywood’un en çekici aktörüdür ve uluslararası üne sahip kızlara, hatta güzel vücutlu ve ağzı laf yapanlarına bile tahammülü yoktur. Ancak Taş Bebek’te ilk bakışta görülen parıltıdan fazlası vardır ve Fleur, Jake’in beklediğinden daha çetin cevizdir. Fleur karşılaştığı bütün zorluklara rağmen içindeki güçlü kadını keşfedip ona dönüşmeye kararlıdır.
KIRIK HAYALLER DİYARINDAKİ BU İKİLİ BİRBİRLERİNE KALPLERİNİ AÇABİLECEK Mİ?
“Çok ilginç bir hikâye. Taş Bebek mutlaka okunması gereken bir roman.”
Sandra Brown

Gül
Kitap güzel aksini iddia edeni Allah taş eder taş =)
Sibel
SEP in yazdığı tüm kitaplar güzel ki =)

Gül
Kitap aslında bir aşk hikayesi değil hatta Fleur ve annesinin hikayesi .Kitabın başlarında Fleur ergenlik zamanında okuyunca bir an çok korktum ne olur olmasın olmasın dedim.Bu ara o kadar çok ergen hikayesi okudumdu yakında yeniden ergenliğe gireceğimden korkuyorum.Neyse , kitap diğer kitapları gibi çok eğlenceli,komik değil ama SEP be her türlü okunur.


Sibel

Son zamanlarda sürekli aynı tür şeyleri okumaktan bunalmış bu bünye SEP’in yeni kitabının çıkacağını duyunca istemsizce sevinç çığlıkları attı haliyle.Hah dedim tam da şöyle güzel yazılmış, eğlenceli aşk hikayesi ilaç olur bana.Haliyle kitap satışa çıktığı ilk gün alınıp okunmaya başlandı.Ancak ilk birkaç sayfadan sonra hafif ağlamaklı bir sesle ‘ama amaaa bu eğlenceli,sporcu SEP hikayelerinden değiiiieeeeellll’ diye çığlık attım =D SEP in Balayı kitabını okuyanlar size diyebilirim ki Taş Bebek o tarzda yazılmış. Okumayanlar için ise kadın karakter ağırlıklı,içinde aşk,nefret,dram kısaca herşey barındıran güzel ve akıcı bir kitap diyebilirim.Kitap elbette ki güzel ama benim gibi eğlenceli sporcu hikayesi beklentisiyle başlarsanız ilk sayfalarda mutsuz olabilirsiniz. Benden uyarması ;)