8 Mayıs 2015 Cuma

Marie Force – Aşka Tutunan Kalpler ( The McCarthys of Gansett Island Serisi 4 )Marie Force – Aşka Tutunan Kalpler

Geçmişinle yüzleş ve aşka tutun, çünkü aşk sonsuza dek seninle olacak.

Grant, kendisini terk edip Gansett Adası'na geri dönen, bir de üstüne üstlük başka biriyle nişanlanan Abby'yi geri kazanmak için türlü planlar yapar. Eski sevgilisinden yüz bulamadığı gibi Hollywood'daki muhteşem kariyeri de kötüye gitmektedir. Derken büyük bir fırtına kopar ve herkes adada mahsur kalır. Üzerinde bu kadar kara bulut varken Grant için doğacak yeni günün ışığı ise bir kadının adında saklıdır: Stephanie!

Bu arada adada hayat tüm hızıyla devam ediyor. Maddie doğum sancıları çekerken kocası Mac dokuz doğuruyor. Ned, Francine'in dengesiz ruh halleriyle uğraşıyor. Laura ise yepyeni başlangıçlar peşinde. Kısacası yaşamla dopdolu olan Gansett Adası ziyaretçilerini bekliyor.

"Marie Force, birbirinden samimi karakterleri ve enteresan adasıyla sizi kendine âşık edecek. Bu olağanüstü serinin devamı için sabırsızlanacaksınız."
-Joyfully Reviewed-

"Gansett Adası'nda aşk kokusu hiç bitmiyor. Sıcak bir ada ortamı, aile bağları, sevgi dolu arkadaşlıklar ve doludizgin romantizm bir arada."
-Amazon-

"Bir şeylerin bittiğini kabullenmenin yepyeni başlangıçlara sebep olabileceği üzerine yazılmış, dolu dolu bir aşk hikâyesi."
-Goodreads-
(Tanıtım Bülteninden)


Serinin diğer kitapları :
1-Bir Aşk Çarpıntısı
2-Aşka Düşünce
3-Aşka Son Bir Şans
Seri  bilgisi için bkz GoodreadsSibel
İlk üç kitabı okumadıysanız buradan sonrasını okumayın.Yok yok spoiler alarmı değil.Zira onları okumadan bu kitabı okursanız hiçbir şey anlamazsınız =).Çünkü bu kitap tek başına Stephanie ve Grant’ın hikayesi olmaktan ziyade neredeyse ortak bir kitap gibi yazılmış.Kitabın taş çatlasın yarısında ana çiftimiz var.Geri kalanında serinin hem geçmiş kitaplarındakiler hem de gelecek kitaplarındaki karakterler fink atıyor.İlk üç kitaptaki karakterlerin kendi hikayeleri anlatıldıktan sonra neler yaptıklarını ve sonraki kitaplardaki karakterleri oluşturacakların giriş hikayelerini, kalan zamanda da zavallı Steph ile Grant’ı okuyoruz.Gerçi muhtemelen 5.kitapta da bu ikisinin sonraki hayatlarından bahsedip gönüllerini almıştır yazar =p
Neyse sonuç olarak kitap ilk üç kitaba göre fazlaca mix yapıldığı için sönük olmakla beraber, okunmayacak kadar da sıkıcı değil bana göre.Çok fazla bir beklentiniz olmadan pembe dizi izler gibi okunup,gidiyor.

Bir de bu seri ve Bella Andre’nin The Sullivan serisi birbirine çok benziyor bence.Güçlü,dirayetli ebeveynler ile onların bir sürü başarılı ve sevişgen çocukları :)

Yurt Dışı Kapağı