5 Haziran 2017 Pazartesi

Sarah Maclean-Bir Dükün Kalbini Titretecek On Bir Skandal -Love By Numbers Serisi 3


Sarah Maclean
Bir Dükün Kalbini Titretecek On Bir Skandal 
Cesur ve fevri hareketleriyle adeta bir
Bela mıknatısı olan Juliana Fiori, alışılmış İngiliz hanımefendilerinden farklıdır. Sosyetenin kurallarına göre yaşamaya hiç niyeti yoktur: aklına geleni söyler, insanlar onu onaylayacak diye istemediği şeyler yapacağı durumlara girmez, canını sıkanın suratının ortasına yumruğu indirebilir. Skandallara meyilli tavırları onu Londra’nın en popüler dedikodu malzemesi yapmıştır.
 Leighton Dükü Simon Pearson’ın ise hayatında en son istediği şey adının skandallara karışmasıdır. Adını ve unvanını lekesiz tutmak için ne gerekiyorsa yapmaya hazır olan dük, sırlarını açık etmemek
için herkesle mesafelidir. Ancak bir akşam katıldığı davetten evine dönmek için bindiği arabasında saklanmış Juliana’yla karşılaştığında, o güne kadar sahip olup koruduğu her şeyi riske etmek pahasına, bu güzel kadına adab-ı muaşeretle ilgili bir ders vermeye karar verir.
 Juliana’nın ise düke öğretmeyi planladığı başka şeyler vardır.

Sarah Maclean-Bir Çapkını Baştan Çıkarmanın Dokuz Yolu -Love By Numbers Serisi 1 yorumu için tık tık 


Gül
İkinci kitaptan sonra pek umudum yoktu bu seriden ama yazar beni şaşırttı.

Sibel
Yazar özüne dönmüş =D


Gül
Uzun uzun yorum yazılacak kitap mı ? Pek değil açıkçası ,gayet güzel ,akıcı zevkle okunuyor.Kadın yerine erkeğin skandaldan korkması ilginç  olmuş.Alın okuyun özellikle historical seviyorsanız.Yazarın daha  önce hiç kitabını okumadıysanız önce bu serisini sonra diğer serisini okumanızı tavsiye ederim.


Sibel
Bu kitabın çıkacağını duyunca Gül’e rağmen baya heyecan yapıp (zira bana sürekli 2.kitabı unutuyorsuuunnn diyordu ,ben de ama ama diğer kitaplarının hepsini sevmiştimmmm diyordum =D ) sevindim. Neyse ki hayal kırıklığına uğramadım.Güzel bir hikaye idi.Kasıntı dükümüzün yımışak kıvama gelmesini okumak keyifli oldu =D Gül’ün de dediği gibi bu seriden önce basılan ve okuduğumuz diğer seriyi (The Rules of Scoundrels Serisi) daha sonra okuyun.Ben okumama rağmen yeniden okumaya başladım baştan itibaren ve bazı olaylar daha anlamlı hale geldi (aaa bak bu şuymuşşş vs gibi). Özellikle Chase konusu.Chase ile ilgili yazara kızgındım ama bilerek okuyunca aslında baya baya ip uçları vermiş bize diğer kitaplarda ;)